Strona główna › Szkolne aktualności

Mundurowi z ZSEiT na obozie szkoleniowym

03.10.2019
Po raz dwudziesty siódmy uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w obozie szkoleniowym, w bazie 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego w Braniewie.

„Srebro” dla chłopców z ZSEiT

01.10.2019
25.09.2019 r. w elbląskim Parku Modrzewie odbyły się finałowe zawody Licealiady Powiatowej w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m.

25-lecie 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej

30.09.2019
9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej ma 25 lat. Jubileusz świętowała w piątek 27 września wraz z mieszkańcami i przyjaciółmi brygady. W czasie uroczystego apelu wręczono medale, wyróżnienia i odznaki.
więcej ›

Kadeci z ZSEiT na podium turnieju strzeleckiego

25.09.2019
W sobotę, 21 września w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego w Braniewie na przykoszarowej strzelnicy pistoletowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Dowódcy 9 BBKPanc. z okazji XXV- lecia jej istnienia.

Młodzież z ZSEiT na targach rolniczych w Bednarach k. Poznania

23.09.2019
20 września 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej Agro Show w Bednarach 2019.

Z ZSEiT do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

20.09.2019
Absolwenci klas wojskowych z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku nie zapominają o swojej „Alma Mater" i z chęcią dzielą się własnymi doświadczeniami z marszu na najlepsze uczelnie wojskowe.

PRAKTYKI W HISZPANII – RUSZA REKRUTACJA

19.09.2019
Drogi uczniu, uczennico technikum żywienia i usług gastronomicznych! Jeśli jesteś otwarty na świat, marzy Ci się wyjazd do Hiszpanii, a przy okazji chciałbyś podszkolić swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia oraz rozwinąć się językowo, to zapraszamy do udziału w naszym projekcie pt. „W POSZUKIWANIU SMAKÓW EUROPY” realizowanym w naszej szkole w ramach programu Erasmus Plus Akcja 1: Mobilność Edukacyjna

Wyniki egzaminu maturalnego 2019 w ZSEiT

16.09.2019
11 września 2019 roku Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży ogłosiła wyniki matury poprawkowej, która została przeprowadzona w sierpniu br.

Kolejna odsłona Narodowego Czytania z udziałem ZSEiT

10.09.2019
„Osiem lektur na ósme Narodowe Czytanie” wybrzmiało w sobotę 7 września na placu św. Wojciecha w Pasłęku. Były to między innymi: “Dobra pani” Elizy Orzeszkowej, “Dym” Marii Konopnickiej czy “Katarynka” Bolesława Prusa.

Adam Ochnik z ZSEiT medalistą XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS

10.09.2019
Adam Ochnik uczeń II klasy LO w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, reprezentujący Polonię Pasłęk, wywalczył brązowy medal w biegu na dystansie 3000m podczas XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbyły się w dniach 29-31.08.2019 r. w Siedlcach.

strona: 2 / 29