Strona główna › Szkolne aktualności

ZSEiT na  zawodach sportowo-obronnych

ZSEiT na zawodach sportowo-obronnych

29.05.2019
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Olsztynie oraz 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana zorganizowały zawody sportowo–obronne będące jednocześnie wojewódzkimi eliminacjami do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych 2019.
więcej ›

Z ZSEiT na zajęcia geografii w terenie

28.05.2019
Zgodnie z założeniami podstawy programowej uczniowie klasy II LO w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku brali udział w zajęciach terenowych z geografii.
więcej ›

„Gorący” obóz szkoleniowy mundurowych z ZSEiT

27.05.2019
Żołnierskie szczęście dopisało uczniom I klasy liceum o ukierunkowaniu obronnym z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, którzy w dniach od 20 do 24 maja br. mieli doskonałą pogodę podczas inauguracyjnego obozu szkoleniowego.

Uczniowie ZSEiT podbijają hiszpańską gastronomię

24.05.2019
Hola Malaga! To nie jest tak, że tylko Włochy królują w naszych projektach Erasmus+. Tym razem poszukując nowych smaków, uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku 18 maja wyruszyli do hiszpańskiej Malagi.

Aktywni uczniowie ZSEiT zawodowo spełniają się w Europie

22.05.2019
Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku pokonują drogę z Pasłęka do Rimini.
więcej ›

II mundurowa z ZSEiT na obozie szkoleniowym

20.05.2019
Pogoda nie rozpieszczała uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku podczas pobytu na kolejnym obozie szkoleniowym w 9BBKPanc.

ZSEiT na VII miejscu w Polsce

06.05.2019
Drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku wywalczyła VII miejsce w Kamionie (woj. mazowieckie), gdzie 26.04.2019 r. odbył się Finał Ogólnopolski Drużynowo-Indywidualnych Biegów Przełajowych SZS dziewcząt i chłopców.

ZSEiT Mistrzem Województwa!

10.04.2019
W dniu 05.04.2019 r. Lidzbark Welski był gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

„Brąz” dla dziewcząt z ZSEiT

09.04.2019
3 kwietnia br. odbyła się w Parku Komunalnym „Bażantarnia” w Elblągu drużynowa licealiada w biegu na orientację.

strona: 2 / 27