Strona główna › Szkolne aktualności

Pismo Dyrektora ZSEiT w Pasłęku do maturzystów

Szanowni Maturzyści Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Rekrutacja do Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku

29.05.2020
Jeżeli jesteś aktywny, chcesz rozwijać swoje pasje i zainteresowania, chcesz uczestniczyć w zajęciach sportowych i turniejach, konkursach i olimpiadach, projektach unijnych i wymianie młodzieży z zagranicą ZSEiT w Pasłęku przygotował ofertę edukacyjną z myślą o Tobie!
więcej ›

Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

07.05.2020
Od dnia 16 kwietnia br. do odwołania obowiązuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2020r. (poz.673) zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadzający obowiązek zasłaniania nosa i ust.
więcej ›

Informacja dotycząca składania podań do szkoły

30.04.2020
Informacja dotycząca składania podań o przyjęcie do szkoły na wybrany kierunek kształcenia.
więcej ›

„Drzwi online” do ZSEiT są zawsze otwarte

27.04.2020
Drodzy Rodzice i Uczniowie! Dobra szkoła to taka, w której jest bezpiecznie, gdzie atmosfera sprzyja pracy i rozwojowi uczniów. Dobry kierunek to taki, po ukończeniu którego z łatwością można znaleźć zatrudnienie.
więcej ›

Dzieci uczą rodziców w domu!

22.04.2020
W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

Młodzież  ZSEiT  na giełdzie szkół

Młodzież ZSEiT na giełdzie szkół

12.03.2020
11 marca 2020 r. uczniowie Zespołu Szkól Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych w Małdytach, przedstawiając ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021 uczniom VIII klas szkoły podstawowej.

strona: 2 / 24