Strona główna › Szkolne aktualności

Poeci wśród uczniów ZSEiT

10.03.2020
W IX edycji Konkursu Literackiego o Trzcinę Kortowa organizowanego przez Katedrę Literatury Polskiej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wyróżnienie zdobyła uczennica klasy IV technikum z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku Izabela Rzewuska.

KOMÓRKOMANIA w ZSEiT

09.03.2020
W tym roku Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku po raz kolejny wziął udział w akcji KOMÓRKOMANIA organizowanej razem z fundacją DKMS, która nawołuje do zaoferowania niewielkiej cząstki siebie, czyli komórek swojego ciała, aby uratować komuś życie.

Uczeń ZSEiT medalistą Mistrzostw Polski

08.03.2020
Uczeń ZSEiT medalistą Mistrzostw Polski

5. miejsce dla drużyny Internatu  ZSEiT

5. miejsce dla drużyny Internatu ZSEiT

03.03.2020
W dniu 29.02.2020r. odbył się II Zimowy Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Burmistrza Pasłęka.

Zostań Dawcą Szpiku – przyłącz się do akcji „Komórkomania” w ZSEiT

02.03.2020
W najbliższy czwartek tj. 05.03.2020 r. w godzinach 12:00-18:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku przy ul. Wojska Polskiego 36 odbędzie się rejestracja potencjalnych Dawców przeprowadzana przez uczniów-wolontariuszy w ramach współpracy z Fundacją DKMS Polska.

BAL CHARYTATYWNY W ZSEiT W PASŁĘKU

28.02.2020
21 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbył się bal charytatywny dla Macieja Budrewicza „Zawsze miej otwarte serce”.
więcej ›

Udział uczniów ZSEiT w Powiatowych Eliminacjach  Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

Udział uczniów ZSEiT w Powiatowych Eliminacjach Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

27.02.2020
21 lutego 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Elblągu odbyły się Powiatowe Eliminacje Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.

Uczniowie ZSEiT na podium w Nowym Mieście Lubawskim

17.02.2020
W dniu 12.02.2020 r. reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyła w Wojewódzkich Zimowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Nowym Mieście Lubawskim.

Wojskowa Komenda Uzupełnień z wizytą w ZSEiT

13.02.2020
W dniu 10.02.2020 r. przedstawiciele WKU Elbląg - mjr Dawid Trapiszczonek i por. Mirosław Kruba zapoznali kadetów III klasy wojskowej kończącej w tym roku szkołę z możliwościami służby wojskowej.

City Trail w Olsztynie z udziałem ZSEiT

12.02.2020
Słońce i lekki mróz powitały biegaczy w sobotę 8.02.2020 r. podczas czwartej edycji City Trail – biegu na dystansie 5 kilometrów odbywającego się w Olsztynie nad Jeziorem Długim.

strona: 2 / 23