Strona główna › Szkolne aktualności

III Gimnazjada Europejska w ZSEiT

18.06.2019
W ubiegłym tygodniu, 11 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyła się III Gimnazjada Europejska, czyli Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej.

Podsumowanie projektów PO WER i Erasmus+ w ZSEiT

14.06.2019
Dnia 11 czerwca 2019 r. w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyło się podsumowanie dwóch projektów realizowanych w mijającym roku szkolnym w ramach programu PO WER „Aktywni zawodowo w Europie” oraz Erasmus + „W poszukiwaniu smaków Europy”.

Uczniowie ZSEiT na Mistrzostwach Województwa

10.06.2019
Ostatnim akcentem szkolnych zawodów lekkoatletycznych dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku były Mistrzostwa Województwa w indywidualnej lekkiej atletyce, które odbyły się 4.06.2019 r. na stadionie OSiR w Lubawie.

ZSEiT nagradza najlepszych

10.06.2019
4 czerwca br. uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczestniczyli w wycieczce do Gdańska.

Z hiszpańskiej Malagi do ZSEiT

07.06.2019
„POZNAJEMY SMAKI EUROPY” to projekt realizowany w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku w latach 2018-2020 w ramach programu Erasmus Plus Akcja 1: Mobilność Edukacyjna.

Powrót uczniów ZSEiT z Rimini

06.06.2019
Słoneczna pogoda powitała na lotnisku Warszawa Modlin uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku wracających z Włoch.
więcej ›

Licealiści z ZSEiT  na stacji meteorologicznej

Licealiści z ZSEiT na stacji meteorologicznej

05.06.2019
Dnia 03.06.2019 uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku pod kierunkiem nauczycielki geografii p. Barbary Żak gościli na Stacji Kompleksowego Monitoringu Środowiska „Wysoczyzna Elbląska”. Stację tę prowadzi uczeń ZSEiT Maciej Szulfer.

ZSEiT na pożegnaniu Polskiego Kontyngentu Wojskowego Łotwa

04.06.2019
W piątek 31 maja br. na placu apelowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyła się uroczystość pożegnania żołnierzy V zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego Łotwa.

Medale lekkoatletów z ZSEiT

31.05.2019
Z dobrej strony zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku podczas zawodów Licealiady Powiatowej 2018/2019 w lekkiej atletyce indywidualnej.

ZSEiT na  zawodach sportowo-obronnych

ZSEiT na zawodach sportowo-obronnych

29.05.2019
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Olsztynie oraz 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana zorganizowały zawody sportowo–obronne będące jednocześnie wojewódzkimi eliminacjami do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych 2019.

strona: 2 / 28