„Drzwi online” do ZSEiT są zawsze otwarte

[27.04.2020]

Drodzy Rodzice i Uczniowie! Dobra szkoła to taka, w której jest bezpiecznie, gdzie atmosfera sprzyja pracy i rozwojowi uczniów. Dobry kierunek to taki, po ukończeniu którego z łatwością można znaleźć zatrudnienie.

Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku jest szkołą, która spełnia obydwa warunki i ma jeszcze więcej atutów.

Jako zespół doświadczonych nauczycieli zdajemy sobie sprawę z obaw rodziców ósmoklasistów i samych absolwentów. Obecnie pracujemy zdalnie, brak jest możliwości spotkań bezpośrednich. Dlatego też, zapraszamy do śledzenia informacji na stronie naszej szkoły:

Znajdziecie tu potrzebne dokumenty:

1.     Zgoda na przetwarzanie danych osobowych związanych z procesem rekrutacji do szkoły,

2.     Podanie o przyjęcie do szkoły,

3.     Podanie o przyjęcie do internatu,

4.     Oświadczenie dotyczące uczęszczania na lekcje religii.

W roku szkolnym 2020/2021 otwieramy osiem kierunków kształcenia:

4-letnie Liceum Ogólnokształcące o ukierunkowaniu obronnym,

5-letnie Technikum - technik żywienia i usług gastronomicznych,

5-letnie Technikum - technik ekonomista,

5-letnie Technikum - technik agrobiznesu,

3-letnia Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodzie: monter zabudowy i robót wykończeniowych,

3-letnia Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodzie: mechanik pojazdów samochodowych,

3-letnia Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodzie: mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych.

3-letnia Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodzie: kucharz.