Podsumowanie I półrocza w ZSEiT

[12.02.2020]

Początek drugiego śródrocza to czas na podsumowanie osiągnięć uczniów. 10 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2019/2020.

Szkoła ma wiele powodów do dumy:  21 uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4,75, w tym 11 uczniów - 5,0 i powyżej.

Są to: Paulina Gońca (5,53), Kamila Krawczak (5,47), Julia Machul (5,44), Julia Jaworska (5,38), Dominika Rudek (5,25), Paulina Bobrowicz (5,23), Bartosz Jarzęcki (5,22), Adrian Bochniak (5,20), Julia Antczak (5,11), Adam Ochnik (5,11) i Julia Kamińska (5,0).

12 uczniów może pochwalić się 100% frekwencją.

Należą do nich: Justyna Juchniewicz, Maciej Ambroziak, Aleksandra Brodowska, Kacper Masalski, Wiktoria Sobocińska, Adam Ochnik, Dominik Jarczyński, Nikola Kordala, Paweł Kondratowicz, Gabriela Roman, Julia Sobocińska, Wiktoria Wolfram i Patrycja Dywan.

Najwyższe wyniki za osiągnięcia edukacyjne i frekwencję uzyskały następujące klasy: w  liceum i technikum – klasa I technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista, w branżowej szkole I stopnia -  klasa III mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych.

Tradycyjnie nagrodą za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobrą frekwencję będzie szkolna wycieczka.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym sukcesów edukacyjnych oraz obowiązkowości!  Mamy nadzieję, że zmobilizują one szersze grono uczniów do większego wysiłku, aby na zakończenie roku szkolnego uzyskać wyniki na miarę swoich możliwości.