Strona głównaSzkolne aktualności › Uczniowie ZSEiT poszarzają wiedzę o bankowości

Uczniowie ZSEiT poszarzają wiedzę o bankowości

[20.12.2019]

Tuż przed świętami, 18 grudnia klasa II technikum kształcącego w zawodzie technik ekonomista z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odwiedziła placówkę GETIN BANK w Pasłęku.

Podczas wizyty uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę ekonomiczną. Panie Sylwia i Kamila opowiedziały, na czym polega praca doradcy bankowego, przedstawiły główne produkty bankowe, a także najnowsze rozwiązania bankowości elektronicznej. Uczniowie mieli świetną okazję poznać pracę banku od strony klienta i pracownika. Obie Panie wykazały się dużym profesjonalizmem i co najważniejsze - pasją. Była to bardzo ciekawa lekcja ekonomii.

Podziękowania należą się partnerowi placówki GETIN BANK p. Edycie Szymborskiej za umożliwienie uczniom wizyty w placówce oraz paniom Sylwii i Kamili za przekazane informacje.

Info ZSEiT: Monika Kucińska