Strona głównaSzkolne aktualności › VIII miejsce Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

VIII miejsce Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

[18.12.2019]

12 grudnia 2019 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów za współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2018/2019.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy uhonorowano samorządy lokalne oraz szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, które w punktacji ogólnej osiągnęły najlepsze wyniki sportowe.

W klasyfikacji wojewódzkiej szkół ponadgimnazjalnych  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zajął VIII miejsce, Pasłęk w punktacji miast i gmin X miejsce, a powiat elbląski w rankingu warmińsko-mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii powiatów sklasyfikowano na XVIII miejscu.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom.

Info ZSEiT: MM