Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie i Rodzice,

[28.06.2020]

kończy się kolejny rok szkolny.

Był to czas wytężonej pracy i wysiłku, szczególnie w ostatnich miesiącach, kiedy z powodu pandemii musieliśmy wszyscy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Mimo nagłej zmiany sposobu kształcenia wszyscy sprostali nowym wyzwaniom, za co serdecznie dziękuję.

Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękuję za efektywną i rzetelną pracę, rodzicom za współpracę ze szkołą i motywowanie swoich dzieci do nauki, zwłaszcza  w okresie zdalnej edukacji. Uczniom zaś gratuluję osiągniętych wyników w nauce, sukcesów w konkursach, olimpiadach i zawodach. Dzisiaj zaczynają się wakacje. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wszystkim życzę w wakacyjny czas dużo słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy we wrześniu wrócili do szkoły w normalnym, stacjonarnym trybie.

Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych  w Pasłęku

Marian Matuszczak