Zakończenie roku szkolnego 2019/20 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku – inne niż zawsze

[26.06.2020]

Uczniowie odbierali dziś świadectwa na spotkaniach z wychowawcami w trzech grupach: o godz. 9.00 swoje zakończenie roku miały klasy liceum, o 10.00 klasy technikum, a o 11.00 klasy branżowej szkoły I stopnia.

Ze względu na epidemię nie było w tym roku uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej.

O godz. 10.00 w niepełnym składzie miało miejsce uroczyste zakończenie, w którym udział wzięli Dyrekcja, przedstawiciele nauczycieli i uczniowie, którzy zdobyli świadectwa ze średnią ocen powyżej 5,5. Dyrektor  Marian Matuszczak nagrodził najlepszych uczniów i gratulował im osiągniętych wyników.

Tę symboliczną uroczystość zaszczycił swoją obecnością Starosta Elbląski Maciej Romanowski, który wręczył absolwentce liceum Julii Jaworskiej Stypendium Starosty Elbląskiego w kategorii „Prymus Szkoły” i dołączył do gratulacji wyróżnionym, wyrażając przekonanie, że  tym, co motywuje uczniów do wytężonej pracy, jest przede wszystkim rozwój osobisty.

Uroczystość zakończyło pamiątkowe zdjęcie i życzenia radosnych i bezpiecznych wakacji.