Udział uczniów ZSEiT w Powiatowych Eliminacjach  Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

Udział uczniów ZSEiT w Powiatowych Eliminacjach Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej

[27.02.2020]

21 lutego 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Elblągu odbyły się Powiatowe Eliminacje Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej.

Po przeprowadzeniu szkolnych eliminacji w ZSEiT, do konkursu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie II klasy liceum ogólnokształcącego o ukierunkowaniu obronnym - Michał Ochnik i Julia Machul. Zadanie polegało na rozwiązaniu testu zawierającego 50 pytań. Nasza drużyna zajęła zaszczytne drugie miejsce. Wicestarosta Ryszard Zając wręczył uczestnikom konkursu puchary i dyplomy oraz pogratulował zwycięskim zespołom.