Strona głównaSzkolne aktualności › Kadeci z ZSEiT na XI Grand Prix Elbląga

Kadeci z ZSEiT na XI Grand Prix Elbląga

[13.01.2020]

W dniu 11.01.2020 r. odbyła się IV runda XI Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację, w której uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku.

Zawody odbyły się na Starówce w Elblągu. Był to sprinterski bieg na orientację, który polega na zaliczeniu w jak najkrótszym czasie stosunkowo dużej ilości punktów kontrolnych, które są położone blisko siebie. Zawody rozgrywano za pomocą systemu SPORT-IDENT, czyli elektronicznego pomiaru czasu. Reprezentanci ZSEiT wypadli znakomicie, tym bardziej, że większość z nich to debiutanci. Zdobyli pierwsze punkty do klasyfikacji rankingowej. W kategorii szkół ponadpodstawowych zajęli następujące miejsca:

Dziewczęta:

1.     Wiktoria WOLFRAM - II miejsce

2.     Magda MYŚLIŃSKA - III miejsce

Chłopcy:

1.     Hubert KOWALCZYK - III miejsce

2.     Kacper MASALSKI  - IV miejsce

3.     Sebastian SOKOŁOWSKI - V miejsce

4.     Damian WILK - VI miejsce.

Wszyscy otrzymali dyplomy, a niektórzy wylosowali upominki rzeczowe. Kadeci już zapowiedzieli, że będą uczestniczyć w kolejnej V rundzie zawodów w parku Modrzewie.