Strona głównaSzkolne aktualności › Młodzi ekonomiści z ZSEiT z wizytą w KRAMIE

Młodzi ekonomiści z ZSEiT z wizytą w KRAMIE

[20.12.2019]

W dniu 18 grudnia odwiedziliśmy firmę KRAM w Pasłęku.

Dzięki uprzejmości właściciela oraz fachowej informacji, której udzielili nam  panowie Grzegorz i Arkadiusz  zapoznaliśmy się z działalnością zakładu w Pasłęku, a także poznaliśmy ciekawą historię powstania firmy.

Zwiedziliśmy hale produkcyjne i zapoznaliśmy się z technologią produkcyjną wytwarzania folii. Przyglądaliśmy się pracy linii produkcyjnej maszyn oraz obsługujących ją ludzi. Zobaczyliśmy, jak z granulatu powstaje folia, jak jest pakowana i magazynowana.

Ciekawym etapem procesu produkcji jest proces recyklingu odpadów i ponowne użycie ich w procesie produkcji. Firma KRAM w 100% przetwarza odpady produkcyjne, a dzięki nowoczesnym technologiom produkcji produkty są dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Serdecznie dziękujemy właścicielowi KRAM POLSKA S.A. Zbigniewowi Przybyszowi za umożliwienie nam zwiedzenia zakładu w Pasłęku oraz panu Grzegorzowi za zorganizowanie oprowadzania po zakładzie. Była to dla nas ciekawa lekcja. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Info ZSEiT: klasy I technikum

/technik ekonomista/