Strona głównaSzkolne aktualności › Ślubowanie i otrzęsiny pierwszych klas w ZSEiT

Ślubowanie i otrzęsiny pierwszych klas w ZSEiT

[09.10.2019]

„Nauczycielom, rodzicom i moim kolegom ślubuję uroczyście…”

1 października 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczniowie pierwszych klas złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

Po części oficjalnej nastąpiła nieoficjalna część ślubowania – otrzęsiny. Klasa II technikum kształcącego w zawodach technik agrobiznesu i technik ekonomista przygotowała swoim młodszym kolegom szereg konkursów i wyzwań. Już od pierwszej konkurencji widać było zaangażowanie i rywalizacje wśród uczniów. Bez oporu uczestniczyli w konkursach, począwszy od karaoke, portretu wychowawcy, dnia kota czy wiedzy o wychowawcy. Każdej konkurencji towarzyszyły ogromne emocje.

W otrzęsiny zaangażowani byli wychowawcy pierwszych klas, którym również nie brakowało ducha walki. Bezkonkurencyjna okazała się klasa I mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych z wychowawcą panią Ireną Ziółkowską.

Emocje były niezapomniane. Klasy zintegrowały się poprzez udział  we wspólnej zabawie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w szkolnej uroczystości, a  klasy pierwsze witamy w gronie uczniów szkoły.

Info ZSEiT: Anna Błaszczyk