Strona głównaSzkolne aktualności › Kadeci z ZSEiT na podium turnieju strzeleckiego

Kadeci z ZSEiT na podium turnieju strzeleckiego

[25.09.2019]

W sobotę, 21 września w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej im. Króla Stefana Batorego w Braniewie na przykoszarowej strzelnicy pistoletowej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Dowódcy 9 BBKPanc. z okazji XXV- lecia jej istnienia.

Zawody przeprowadziło ściśle współpracujące z Brygadą Stowarzyszenie GWARD z Kwidzyna. Strzelano z broni palnej, czyli kbks-ów.

Reprezentacja Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zajęła następujące miejsca: III ex-aequo - Julia Machul i Izabela Czartoszewska,  V - Wiktoria Sobocińska,  VII - Natalia Siczek i VIII -  Kornelia Konopacka.

Dowódca Brygady płk Dariusz Kosowski wręczył wszystkim uczestnikom okolicznościowe grawertony oraz upominki. Ponadto uczestnicy imprezy mogli postrzelać w paintballa. Na zgłodniałych czekała smaczna wojskowa grochówka oraz słodycze.

Info ZSEiT: mjr Bolesław Czechowski