Strona głównaSzkolne aktualności › Adam Ochnik z ZSEiT medalistą XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS

Szkolne aktualności

Adam Ochnik z ZSEiT medalistą XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS

[10.09.2019]

Adam Ochnik uczeń II klasy LO w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, reprezentujący Polonię Pasłęk, wywalczył brązowy medal w biegu na dystansie 3000m podczas XXII Ogólnopolskich Igrzysk LZS, które odbyły się w dniach 29-31.08.2019 r. w Siedlcach.

Podopieczny nauczyciela i jednocześnie trenera Roberta Koszyka uzyskał czas 9:21.50 i przegrał jedynie z Jakubem Strzelczykiem (Olimp Kozienice) oraz Damianem Belniakiem (Agros Zamość). Miesiąc wcześniej podczas odbywających się w Poznaniu zawodów finałowych 25. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (mistrzostwa Polski U 18 ) Adam zajął na tym samym dystansie IX miejsce z wynikiem 9:11.32. Warto dodać, że jego tegoroczny rekord życiowy w biegu na 3000 m wynosi 9:08.91 i jest aktualnie 12  wynikiem w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Info ZSEiT: Robert Koszyk