Strona głównaSzkolne aktualności › Gra „SEN“ w ZSEiT

Szkolne aktualności
Gra „SEN“ w ZSEiT

[02.04.2019]

I Otwarty Pasłęcki Turniej w Grę Planszową "SEN" w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku za nami!

Gry planszowe to popularna forma spędzania wolnego czasu, integracji, czy niebanalnej rozrywki. Dlatego też ZSEiT zaprosił Państwa do udziału w rozgrywkach, w grę planszową SEN, w której gracze wybierają się w podróż do świata snów. Czekają na nich niezwykłe krainy: niektóre jak z bajki, inne z kolei mroczne i pełne grozy. W grze potrzebny jest spryt - podglądanie i przejmowanie snów rywali. Celem gry jest stworzenie własnego snu z jak najmniejszą liczbą kruków.         

30 marca o godz. 11.00 sala zapełniona była graczami. Turniej był rozgrywany w kategorii open - bez ograniczeń wiekowych. Wzięło w nim udział 21 osób podzielonych na 5 zespołów. Graczom towarzyszyły niesamowite emocje i chęć pokonania przeciwników. 

Zwycięzcy I Otwartego Pasłęckiego Turnieju w Grę Planszową "SEN" to : I miejsce Kamila Cyrkanowicz, miejsce II – Alan Puzio, III – Szymon Skrobun i IV – Karol Stankiewicz. 

Turniej zorganizowali: Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, Szkoła Korepetycji Pasłęk, Arka Gier Słobity oraz Wydawnictwo Nasza Księgarnia, które przekazało gry planszowe, w na nagrody dla uczestników. 

Zapraszamy to obejrzenia fotorelacji.


Bookmark and Share

‹ cofnij drukuj do góry