Strona głównaSzkolne aktualności › Z ZSEiT do KRAM Family Company

Z ZSEiT do KRAM Family Company

[09.11.2018]

8 listopada 2018 roku mieliśmy okazję odwiedzić „KRAM Family Company” w Dzierzgoniu.

Głównym asortymentem firmy są produkowane, a następnie sprzedawane opakowania do różnego rodzaju ciast, deserów, dań typu fast food i wiele innych. Mieliśmy okazję zobaczyć cały proces produkcyjny poszczególnych opakowań oraz sposób ich magazynowania. Widzieliśmy nowoczesne, niesamowite maszyny, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Dowiedzieliśmy się, jak bardzo prężną i stale rozwijająca się firmą jest KRAM S.A.

Wycieczkę oceniamy jako bardzo udaną. Dała nam ona nowy obraz przedsiębiorstw przemysłu spożywczego i jednostek z nim ściśle powiązanych. Dla nas uczniów technikum kształcącego w zawodzie technik przetwórstwa mleczarskiego jest niezwykle ważne, by móc poznawać miejsca charakteryzujące się profesjonalizmem, innowacyjnością i otwartością na oczekiwania stale rozwijającego się rynku.

Dziękujemy p.Oli oraz p.Tomkowi za miłe przyjęcie oraz profesjonalną opiekę.

Info ZSEiT: uczniowie klasy III technikum